Ianca On -Line
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? 123
Ianca On -Line
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? 123
Ianca On -Line
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ianca On -Line

Comunitatea On - line a Orasului Ianca jud. Braila
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala?

In jos 
2 participanți

Pe tine cum te-a afectat criza mondiala?
Am ramas fara loc de munca
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_lcap0%Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu am putut sa imi fac un credit
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_lcap25%Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Patronul mi-a micsorat din salariul
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_lcap13%Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Nu am gasit un loc de munca
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_lcap0%Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu am simtit criza, totul a decurs firesc
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_lcap62%Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Vote_rcap
 62% [ 5 ]
Total voturi : 8
 

AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 27/04/2009

Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Empty
MesajSubiect: Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala?   Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 2:07 am

Daca mai alte variante decat cele prezentate in sondaj fale publice aici
Sus In jos
https://ianca.all-up.com
valimocanu

valimocanu


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 40
Localizare : Ianca

Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Empty
MesajSubiect: salutare   Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala? Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 10:49 pm

Vad ca lumea o duce bine rau de nu sau facut posturi aici ......asta e
Hai ca incep eu cu un post poate sparg ghiata.Faza e ca la voting nu am avut ce sa notez deoarece mie mi sa intamplat cam 3 sferturi din ce era acolo de bifat dar acum multumita celui de SUS sunt ok si nu tre sa ma plang caci sunt altii care o duc mai rau ca mine.In rest nu stiu ce sa zic sincer ......din punctul meu de vedere criza ne-a fost implementata si este in capul nostru .Nu este altceva decat un lant psihologic care detine veriga tare in America si inconjoara globul trece si pe la noi si se opreste tot la ai lor.(A NU SE INTELEGE CA AM CEVA CU AMERICANII)PAREREA MEA ASTA ESTE CINE VREA SA MA SUSTINA IN IDEE SAU SA MA CONTRAZICA NU MA SUPAR
PANA LA URMATORUL POST SA AVETI SPOR IN TOATE bounce cheers
Sus In jos
 
Pe tine cum te-a afectat criza Mondiala?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» un banc in plina criza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ianca On -Line :: 
  • ***** Cafenea ***** WwW.Ianca.net *****
  •  :: Cafenea :: Discutii libere
    -
    Mergi direct la:  
    creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente