Ianca On -Line
Server Local 123
Ianca On -Line
Server Local 123
Ianca On -Line
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ianca On -Line

Comunitatea On - line a Orasului Ianca jud. Braila
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Server Local

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
_-=UzzY=-_

_-=UzzY=-_


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 38

Server Local Empty
MesajSubiect: Server Local   Server Local Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 12:42 am

Sever profesional de c.s pe Ianca _-=MORTAL_CS_BRAILA=-_ cu ip -ul 10.10.11.195:27015 ! Acest server a fost facut special pentru amatorii de Counter-Strike din Orasul Ianca Jud Braila ! Server-ul este dotat cu skin-uri noi si multe altele de care veti fi foarte multumiti !!! Va asteptam.
Sus In jos
pistolari.98

pistolari.98


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 45

Server Local Empty
MesajSubiect: Re: Server Local   Server Local Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 8:04 pm

am intrat si eu pe server,si e misto!!! chiar nu ma asteptam sa avem asa server la noi in ianca.spor la treaba
Sus In jos
_-=UzzY=-_

_-=UzzY=-_


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 38

Server Local Empty
MesajSubiect: Re: Server Local   Server Local Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 8:19 pm

Salut.Am vazut ca si tu ai inceput un server de cs!!!Pentru inceput e bine,mai cauta sal personalizezi!!!
Poate o sa ne faca Domnul Nae si ip-uri externe,si atunci o sa fie mai bine.
Si am mai vazut ceva la noi in Ianca,ca noi ne chinuim zile in sir sa facem ceva si anume (server de cs) pentru jucatori de cs din ianca iar ei in loc sa ne sustina (jucand pe server ) ei se joaca pe alte servere externe ,dar ei nu stiu ca in viitor (cei care nu au steeam,nu vor mai putea intra pe servere externe).asta e
Sus In jos
pistolari.98

pistolari.98


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 45

Server Local Empty
MesajSubiect: Re: Server Local   Server Local Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 8:29 pm

da asa e ,ai mare dreptate!!!eu ma gandesc din cei 200 sau 300 de abonati (arsenal) minim 100 sunt jucatori de cs.din cei 100 eu am vazut intrand la mine pe server 4 sau 5 jucatori!!!
in viitor cand nu se mai pot conecta pe serverele externe (din cauza steeam-ului care costa 10 euro momentan,si zic momentan pentru ca pe viitor se vor ridica preturile la steeam) vor dori un server local nosteeam si asta va fi prea tarziu daca ei nu ne vor sustine de acum.
Sus In jos
_-=UzzY=-_

_-=UzzY=-_


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 38

Server Local Empty
MesajSubiect: Re: Server Local   Server Local Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 8:35 pm

Noi ne zbatem degeaba cu toate mesajele trimese si cu munca depusa pentru servere!!! pe moment pe ei nui intereseaza chestiile astea,au vazut ca mai pot intra pe servere externe si o tin tot asa.Dar cand or sa realizeze o sa ajungemla vb ta.Bafta
Sus In jos
TYBY

TYBY


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 29/01/2012

Server Local Empty
MesajSubiect: SERVER COUNTER STRIKE "CS IANCA"   Server Local Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 4:27 am

Salut, mi-am facut un server de cs care se numeste CS IANCA ip:92.85.132.69:27015 va astept sa facem un cs pentru jucatori de counter-strike.Ma gasiti la id:t1b13005...va astept pe server!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Server Local Empty
MesajSubiect: Re: Server Local   Server Local Icon_minitime

Sus In jos
 
Server Local
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Studio local Ianca TV, canal de cablu TV infotext, propuneri civice !!
» Pentru cereri de ADMIN pe server-ul _-=MORTAL_CS_BRAILA=-_

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ianca On -Line :: 
  • ***** Cafenea ***** WwW.Ianca.net *****
  •  :: Cafenea :: Discutii libere
    -
    Mergi direct la:  
    Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente