Ianca On -Line
2 femei si un grup de barbati 123
Ianca On -Line
2 femei si un grup de barbati 123
Ianca On -Line
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ianca On -Line

Comunitatea On - line a Orasului Ianca jud. Braila
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 2 femei si un grup de barbati

In jos 
AutorMesaj
_-=UzzY=-_

_-=UzzY=-_


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 38

2 femei si un grup de barbati Empty
MesajSubiect: 2 femei si un grup de barbati   2 femei si un grup de barbati Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 2:41 pm

Doua femei joaca golf si se distreaza de minune pina cind una dintre ele trimite mingea exact in mijlocul unui grup de barbati. Din nefericire, unul dintre ei cade secerat la pamint, zvarcolindu-se de durere cu ambele maini intre picioare. Femeia fuge la el, isi cere mii de scuze si il roaga sa-i permita sa-l ajute pentru ca, intimplator, este asistenta medicala.
-Nu, multumesc, in citeva minute am sa-mi revin, sopteste barbatul, cu miinile tot intre picioare. Simtindu-se teribil de vinovata, femeia ii da miinile usor la o parte, ii desface cu mare grija fermoarul pantalonilor si incepe sa-l maseze in zona genitala.
- Va simtiti mai bine? il intreaba la un moment dat.
- Da, mult mai bine, geme tipul. Dar degetele de la mina tot ma dor ca dracu!
Sus In jos
 
2 femei si un grup de barbati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» asta e pentru barbati care se cred cocosi in casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ianca On -Line :: 
  • ***** Cafenea ***** WwW.Ianca.net *****
  •  :: Cafenea :: Bancuri
    -
    Mergi direct la:  
    Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente