Ianca On -Line
banc cu politicieni 123
Ianca On -Line
banc cu politicieni 123
Ianca On -Line
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ianca On -Line

Comunitatea On - line a Orasului Ianca jud. Braila
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 banc cu politicieni

In jos 
AutorMesaj
_-=UzzY=-_

_-=UzzY=-_


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 38

banc cu politicieni Empty
MesajSubiect: banc cu politicieni   banc cu politicieni Icon_minitimeVin Iun 05, 2009 5:07 pm

Andrei Marga se duce în magazinul Victoria să îşi cumpere cravate şi cămăşi. După ce îşi cumpără cravate, vrea să îi dea 50.000 şpagă vînzătorului, însă acesta refuză:
- Nu pot să primesc, d-le ministru, pentru că am fost şi eu profesor universitar şi ştiu ce salarii mici sînt în învăţămînt.
Nervos, Marga se duce la raionul de cămăşi. Îşi cumpără cîteva cămăşi şi vrea să îi dea şpagă 50.000 vînzătorului, care îl refuză:
- Nu pot să primesc, d-le ministru, că am fost şi eu profesor universitar şi ştiu ce salarii mici sînt în învăţămînt, îi spune vînzătorul.
Super-nervos, Marga iese din magazin şi vede un cerşetor în faţa magazinului. Se gîndeşte puţin şi vrea să îi dea 100.000 de lei cerşetorului. La care acesta îi spune:
- Nu pot să primesc, d-le ministru...
Deja cu nervii la pămînt, Marga îl întrerupe:
- Să nu spui că şi tu ai fost profesor universitar.
- Nu, îi răspunde acesta, eu chiar sînt profesor universitar, dar am o fereastră acum.
Sus In jos
 
banc cu politicieni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ianca On -Line :: 
  • ***** Cafenea ***** WwW.Ianca.net *****
  •  :: Cafenea :: Bancuri
    -
    Mergi direct la:  
    Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente